Hakkımızda

video popup bg image
Hakkımızda

Kale Bodrum Özel Güvenlik

Kale Bodrum Özel Güvenlik Hizmetleri Ticaret Limited Şirketi, özel güvenlik hizmetlerinin sağlanması amacıyla 31 Ağustos 2010 yılında Bodrum’da Çağdaş Holding bünyesinde kurulmuştur.

Güvenlik alanındaki deneyimini, tesis ve endüstriyel güvenlik, şantiye güvenliği, AVM güvenliği, konut ve site güvenliği, otel güvenliği, yakın koruma ve danışmanlık hizmetleri ile bütünleştirerek, hizmet yelpazesini çeşitlendirmiştir.

Kale Bodrum Özel Güvenlik, hizmet standartlarını, kaliteli hizmet anlayışını ve eğitimli iş gücünün oluşturduğu hizmeti bir bütün olarak sunmayı hedefler.


Etkili gözetim, sürekli denetim ve kaliteli yönetim sistemini doğru iş birliğini kurarak güçlendiren Kale Bodrum Özel Güvenlik, öncü ve yenilikçi bakış açısıyla, alanında bilgili, donanımlı ve nitelikli personeli yüksek teknoloji altyapısı ile buluşturarak sektörel başarı çıtasını her geçen gün yükseltmektedir.


MİSYONUMUZ


Kale Bodrum Özel Güvenlik, özel güvenlik sektöründe çağdaş gelişim, değişim ve bilginin ışığında; deneyimli kadrosu ve teknolojik altyapısıyla fiziki imkanlarını ve yöntemlerini kullanarak, hizmet sunmayı ve sektördeki başarı çıtasını sürekli yükseltmeyi hedeflemektedir. Sektörde öncü, yönlendirici, katılımcı, lider, güvenilir ve saygın bir güvenlik şirketi olma vizyonuna sahiptir.


VİZYONUMUZ


Kale Bodrum Özel Güvenlik; "güvenli ve huzurlu yaşam" sağlama prensibinden hareketle, sunmuş olduğu hizmetlerle, iç ve dış müşterileri başta olmak üzere tüm paydaşları ile yüksek memnuniyeti sağlamayı ilke edinmiştir. Proaktif çözümler üreten yönetim anlayışını, nitelikli ve dinamik ekibiyle bütünleştiren Kale Bodrum Özel Güvenlik, Bodrum güvenlik sektöründeki lider konumunu korumayı amaçlamaktadır.